Yurtdışı Tehlikeli Madde Kargo 05079966199 Lojistik Taşımacılığı

Yurtdışı Tehlikeli Madde Kargo 05079966199 Lojistik Taşımacılığı

tehlikeli madde taşımacılığı yurtdışı ile ilgili aramalar

tehlikeli madde lojistiği yapan firmalar

iata tehlikeli maddeler kuralları

havayolu tehlikeli madde taşımacılığı

kimyasal madde taşımacılığı yapan firmalar

yanıcı madde taşıyan firmalar

tehlikeli madde taşımacılığı yönetmeliği

karayolu tehlikeli madde taşımacılığı

tehlikeli madde taşımacılığı nedir

 

 

Tehlikeli madde ( dgr )taşımacılığı seçeneğiyle dünyanın dört bir yanına istediğiniz kargolarınızı gönderebilirsiniz. Kargo gönderme seçenekleri son zamanlarda bir hayli artmıştır. Öyle ki yetkililerce belirlenen kriterler kapsamında dilediğiniz yere canlı hayvanlarınızı veya cenazelerinizi dahi taşıyabilirsiniz. Ülke içinde veya bir ülkeden başka ülkeye taşınması gereken en hassas eşyalar arasında tehlikeli maddeler de yer alabilir. Bunlar zehirli, yanıcı, patlayıcı, basınç oluşturucu ve benzeri insan sağlığı ve çevreye zarar verebilecek türden maddelerdir. Tehlikeli madde taşımacılığı hizmetleri kapsamında taşınan bu tür maddeler büyük özen ve titizlik gerektirir.

hava-kargo-tehlikeli-madde-taşımacılığı
Tehlikeli madde taşımacılığı kapsamına giren bu tür gönderilerinizin zamanında ve güvenli olarak ulaştırılması için kargo hizmetlerinde bu işi profesyonelce yapan şirketler ile çalışmalısınız. Aksi halde çeşitli kargo gönderimlerinizde sıkıntılar yaşamanız bile söz konusu olabilir. Uçak kargo taşımacılığında önemli bir yere sahip olan bir havacılık şirketi NCT LOJİSTİK ile gönderileriniz zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırılır. NCT LOJİSTİK Air, özel ( dgr ) hava kargo şirketidir. Şirket kargo taşımacılığında müşterilerine üst düzey bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetin en bariz göstergesi de tam 4 ana başlık ile hizmet vermesidir. Bu anlamda NCT LOJİSTİK Air, özel kargo taşımacılığı adı altında hassas kargolarınızı da taşımaktadır. Bu seçenek sayesinde sizler de tehlikeli madde taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

Tehlikeli Madde ( DGR ) Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?
Tehlikeli madde ( DGR )taşımacılığı konusunda dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır.

– Taşınması halinde riskli durumların ortaya çıkma ihtimali,

– Uluslararası tehlikeli maddeler listesine alınanlar,

İşte bu kriterlere giren maddelere göre bir kargo taşıtma işlemi yapacaksanız, tehlikeli madde taşımacılığı hizmeti almak için NCT LOJİSTİK Air şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Taşımacılık alanında uzun yılların deneyimine sahip olan NCT LOJİSTİK tüm işlemleri eğitimli ve tecrübeli personelleri ile gerçekleştirmektedir. Taşıma esnasında son model araç ve teknolojik ekipman kullanılmakta ve insan sağlığına ve çevreye zarar verilmeden eşyaların varış noktasına ulaştırılması sağlanmaktadır.

dgr-taşımacılığı
Tehlikeli madde ( dgr ) taşımacılığı hizmetlerinden yararlanırken güvenli, ekonomik ve emniyetli bir ulaştırma sağlamak istiyorsanız hemen NCT LOJİSTİK ile iletişime geçerek işlemlerinizi başlatın. Sevkiyatı gerçekleştirilen tüm hassas maddeler uygun bir şekilde depolanır ve özel taşıma kurallarına uyularak adreslerine zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırılır. Eşyaların ulaştırılacağı ülkelerin koşullarına ve IATA tarafından belirlenen kurallara büyük titizlikle uyulmaktadır.

Uluslararası ticarette çok büyük öneme sahip olan bazı patlayıcı, yanıcı, basınç oluşturan veya zehirli maddeler insanların sağlıklarına ve dış çevreye büyük zararlar verebilirler. Diğer taraftan bu maddelerin gelişen ekonomilerin önemli endüstriyel malzemeleri olarak kullanılması bu maddelerin taşınması bir zorunluluk haline geliyor. Tüm bu işlemleri gerçekleştirilirken çevreye ve insanların sağlığına zarar verilmemesi için aktarım sırasında çok büyük özen gösterilmesi ve uygun mevzuatlara uyulması gerekir. NCT LOJİSTİK bu maddelerin zarar vermeden ve zarar görmeden güvenli ve düzenli bir şekilde taşınması işlemlerini uzun yıllardır yerine getirmektedir. Siz de güvenli bir şekilde NCT LOJİSTİK Air’ın tehlikeli madde dgr taşımacılığı hizmetlerinden yararlanmak için hava kargo ekibimizle iletişime geçiniz.